Wszystkie mieszkania zostały sprzedane

Dziękujemy naszym klientom za zaufanie

Zapraszamy do obejrzenia naszej kolejnej, nowej inwestycji na Mokotowie

www.central-house.pl


23.08 Biuro Sprzedaży będzie otwarte do godz. 15:00

Szanowni Państwo, 

Informujemy, iż dnia 23.08, biuro sprzedaży inwestycji Mokka będzie otwarte do godz. 15:00. 

Za utrudnienia przepraszamy. 

MOKKA na targach mieszkaniowych

W dniach 17 i 18 lutego br. w centrum EXPO XXI w Warszawie (ul. Prądzyńskiego 12/14) odbędą się Targi Mieszkań i Domów, których partnerem jest Okam wraz z projektem Bohema. Okam zaprezentuje swoje inwestycje na stoisku D2.

Bohema, najnowszy projekt mieszkaniowy Okam, jest Złotym Sponsorem Tragów. Bohema to jedna z najciekawszych propozycji mieszkaniowych w Warszawie. To nowoczesne budynki, które powstaną w rewitalizowanej części Pragi. Stanowią część unikatowego konceptu, który łączy funkcje mieszkaniowe, usługowe, biurowe i kulturalno-społeczne.

Nowe budynki architekturą zewnętrzną będą nawiązywać do istniejących budynków historycznych po dawnej fabryce Polleny dzięki dużym płaszczyznom z cegły. Na elewacjach pojawią się także stalowe elementy balustrad, które formą korespondują z elementami technicznymi zabudowy przemysłowej. Wewnątrz w częściach wspólnych planowane jest wykorzystanie cegły rozbiórkowej z istniejących elementów zagospodarowania oraz wykorzystanie betonu architektonicznego w rejonie klatek schodowych oraz niektórych ścian w korytarzach. Poprzemysłowy charakter tego miejsca będą również podkreślały balkony oraz loggie poprzez surowość materiałów wykończeniowych. Nowoczesny i wysoki komfort mieszkania w unikalnym klimacie – to najkrótsze podsumowanie Bohemy.

Okam zaprezentuje także pozostałe swoje warszawskie inwestycje: Żoli Żoli, Vistę i Mokkę.

Żoli Żoli to ciekawy żoliborski adres: nieopodal Placu Grunwaldzkiego, przy ul. Rydygiera powstają mieszkania o zróżnicowanym metrażu: od 27 do 113 m2. Są atrakcyjnie zaprojektowane: mają od 1 do 5 pokoi. Projekt wyróżnia wysokość mieszkań. W całym budynku A są ponad standardowo wysokie i mają 3 metry. Stwarza to nowe możliwości aranżacyjne i nawet niewielkie mieszkania wydają się bardziej przestronne. Mieszkania na parterze dysponują zielonymi ogródkami. Wszystkie pozostałe lokale posiadają balkony lub loggie, a penthouse’y loggie i tarasy na dachu. Mieszkania są jasne i doświetlone: duże i wysokie (nawet do 270 cm) panoramiczne okna gwarantują odpowiednią ilość światła dziennego. Aktualnie w sprzedaży pozostały mieszkania o metrażach od 41 do 107 m2.

Apartamenty Vista Mokotów wyróżnia znakomita lokalizacja. Zaciszna część ul. Woronicza (w okolicy ul. Etiudy Rewolucyjnej) położona jest w sąsiedztwie rozległych terenów zielonych i rekreacyjnych oraz w pobliżu rozbudowanej infrastruktury miejskiej. Mieszkańcy znajdą odpoczynek i relaks na niedalekich Polach Mokotowskich lub bardziej kameralny na zielonym patio dostępnym tylko dla mieszkańców. Pobliskie szkoły, sklepy, kino czy centrum biurowe pozwalają cieszyć się z miejskiego życia i ograniczyć czas dojazdów. Vista posiada prawomocne pozwolenie na użytkowanie. Aktualnie w tej inwestycji dostępne są mieszkania o metrażach od 55 do 162 m2.

W Mokka Mokotów przy ulicy Konstruktorskiej większość mieszkań stanowią lokale mniejsze i średnie – dwupokojowe o powierzchni nie większej niż 50 m2 oraz mieszkania trzypokojowe o powierzchni od 60 m2. Wszystkie mieszkania charakteryzują się dużą „elastycznością” i łatwością przeprojektowania, np. wydzielenia osobnego aneksu kuchennego z oknem czy dodatkowego pokoju. Mieszkania mogą być modyfikowane i dostosowywane do zmieniających się potrzeb mieszkańców. Mokka dba o mieszkańców: do ich dyspozycji oddano fitness klub i bezpłatną wypożyczalnię rowerów. Budynek posiada prawomocne pozwolenie na użytkowanie.

Zapraszamy na stoisko D2, na którym będzie można poznać wszystkie realizowane przez Okam warszawskie projekty. Prezentują różne typy i możliwości miejskiego życia, ale łączy je jedno: wysoka jakość i ciekawe lokalizacje.

Czytaj więcej

Fitness klub w MOKKA Mokotów

Świetnie wyposażony i nowocześnie urządzony fitness klub wyłącznie do dyspozycji Mieszkańców już gotowy! 

Cenisz aktywny tryb życia? W MOKKA Mokotów przygotowaliśmy dla Ciebie fitness klub, rowerownię i bezpłatną wypożyczalnię rowerów. Sprawdź gotowe mieszkania o metrażach od 43 do 70 m2. 

        

                    

MOKKA Mokotów - budowa zakończona

Z przyjemnością informujemy, iż budowa inwestycji MOKKA Mokotów została zakończona, a w dniu 30 sierpnia 2017 r. obiekt otrzymał prawomocne pozwolenie na użytkowanie.

Mieszkanie pokazowe

Od września Biuro Sprzedaży mieści się w mieszkaniu pokazowym zlokalizowanym na 1 piętrze inwestycji MOKKA przy ul. Konstruktorskiej 7. Serdecznie zapraszamy.

              

Zdjęcia z budowy - sierpień 2017

Otrzymaliśmy już pozytywną decyzję Państwowej Straży Pożarnej oraz Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego. Oczekujemy na ostatnią kontrolę Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego, po zakończeniu której inwestycja MOKKA otrzyma pozwolenie na użytkowanie. 

    

Kup mieszkanie i odbierz BMW!

W połowie lipca rozpoczęła się kampania promocyjna Okam Group - promocja dotyczy zakupu mieszkań w warszawskich projektach VISTA i MOKKA. Każdy klient, który zakupi mieszkanie w ramach kampanii otrzyma rower marki BMW.

Kampania „KUP MIESZKANIE I ODBIERZ BMW” jest pierwszą wspólną akcją obu partnerów. Okam Group nie bez powodu wybrał markę BMW jako partnera. Zarówno produkt BMW, czyli rower BMW CRUISE BIKE oraz mieszkania w mokotowskiej Viście i Mokce są skierowane do osób aktywnych.

- Dla marki BMW aktywny styl życia jest ważny, dlatego też od lat BMW jest partnerem głównym Półmaratonu Praskiego – mówi Łukasz Goździor, Koordynator ds. Marketingu z Inchcape Motor Polska. -  BMW Cruise Bike łączy w sobie ciekawy i nowoczesny design ramy trzeciej generacji z funkcjonalną geometrią rowerową. Rzucającą się w oczy cechą tego modelu jest tzw. „byczy kark” w górnej części ramy przy główce. Linia tego elementu została zapożyczona ze stylistyki motocykli BMW i przypomina zbiornik paliwa. Kolejną nowością są niewidoczne spawy – wygładzone i zeszlifowane. Linki poprowadzono we wnętrzu ramy.  – Łukasz Goździor podkreśla zalety roweru.

- VISTA i MOKKA to mieszkania w okolicy, w której jest wiele terenów zielonych, a sieć ścieżek rowerowych jest naprawdę bogata i liczna. Warto skorzystać z takich możliwości aktywnego odpoczynku czy szybkiego transportu do pracy czy szkoły w sezonie wiosenno-letnim. – mówi Marcin Michalec, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Okam Group. – My o aktywnych mieszkańcach myśleliśmy od samego początku. W naszych inwestycjach przewidzieliśmy rowerownie, w której bezpiecznie można przechowywać sprzęt oraz dodatkowo przygotowaliśmy prywatne wypożyczalnie rowerów dla naszych klientów. I to właśnie rowery BMW staną w naszej rowerowej „stajni” – dodaje Michalec.

Wszyscy chętni mogą wypróbować rowery podczas dni otwartych, które odbędą się na terenie inwestycji Vista (ul. Woronicza 33) i Mokka (ul. Konstruktorska 7) w dniach 8-9 września.

Zdjęcia z budowy - lipiec 2017

      

Zdjęcia z budowy - maj 2017

    

Zdjęcia z budowy - kwiecień 2017

    

Stan surowy zamknięty - 24.01.2017

      

Rekordowy 2016 dla Okam Group

Rok 2016 był rekordowym rokiem dla Okam Group pod względem ilości prowadzonych inwestycji i sprzedanych mieszkań.

Okam w roku 2016 prowadził 9 inwestycji:

- na etapie wykonawczym InCity, Mokka, Vista w Warszawie, Trzy Stawy w Katowicach, łódzki Before Food Market (otwarty w listopadzie br.) oraz biurowo-usługowo-handlową Strefę Piotrkowska 217 w Łodzi,

- na etapie projektowym Żoli Żoli, nową inwestycję mieszkaniową na Żoliborzu, która będzie miała premierę w lutym 2017 roku, Bohemę w Warszawie oraz projekt biurowo-usługowy w Łodzi przy ulicy Dowborczyków.

Okam w roku 2016 sprzedał blisko 300 mieszkań.

W grudniu zakończony zostanie IV etap InCity, który jest ostatnim w tej inwestycji. InCity to nowoczesny kompleks budynków na warszawskiej Woli, w pobliżu metra Daszyńskiego oraz muzeum Powstania Warszawskiego. Budowa I etapu rozpoczęła się w 2012 roku. Projekt opracowali architekci z Grupy 5, a wykonała firma Unibep. InCity to łącznie 511 mieszkań i ponad 500 zadowolonych rodzin. InCity powstało przy użyciu najwyższej jakości materiałów budowlanych. Średnia cena metra kwadratowego w ostatnim etapie wynosiła od 8 800 zł.

InCity to sztandarowa inwestycja firmy Okam. Największa z dotychczas realizowanych. Dla zobrazowania jej wielkości: Centrum Nauki Kopernik zmieści się dwukrotnie w InCity (kubatura Centrum Nauki Kopernik z Planetarium to ok. 116.000 m3, a InCity to ok. 230.000 m3). Jesteśmy zadowoleni, że spotkała się z tak dużym zainteresowaniem na rynku. Dobra lokalizacja i wysoka jakość to są jej mocne strony. Jeszcze przed zakończeniem budowy sprzedaliśmy 99 proc. mieszkań. Tylko jedna rodzina zakupiła… aż 18 mieszkań! Zostały nam już ostatnie lokale o metrażu 69 i 83 m2 – podsumowuje Arie Koren, CEO Okam Capital. – Teraz z budową przenieśliśmy się na Mokotów i Żoliborz – dodaje Koren.

 

W grudniu 2016 Okam oddaje do użytku II etap katowickiej inwestycji Dom w Dolinie Trzech Stawów, który jest prestiżowym projektem śląskiego architekta Tomasza Koniora, znanego z projektu Filharmonii Śląskiej, czyli znanej na całym świecie siedziby Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia (NOSPR). O unikatowości Domu w Dolinie Trzech Stawów świadczy niespotykana lokalizacja w centrum miasta, w otoczeniu parku i stawów. Mieszkanie na terenach rekreacyjnych, a taksówka z dworca kosztuje zaledwie 8-9 złotych.

W I etapie Domu w Dolinie Trzech Stawów powstało i zostało już sprzedanych 100 mieszkań, w II etapie 53, z czego sprzedano już 72 proc. Trwają prace do uruchomienia ostatniego etapu, w którym powstanie 97 mieszkań z parkingami podziemnymi oraz lokale handlowo-usługowe. – Dom w Dolinie Trzech Stawów to inwestycja, w której postawiliśmy na prestiż: eleganckie lobby wykończone kamieniem i drewnem, korytarze części wspólnych wyłożone są wykładziną dywanową, na ścianach położono tapety i kamień naturalny. We wszystkich apartamentach zamontowano drzwi antywłamaniowe oraz duże drewniane okna, przez które roztacza się piękny widok na zieleń i stawy. Do wykończenia budynków użyto trwałych, estetycznych, wysokiej jakości materiałów. Cena za mieszkania w tej świetnej lokalizacji i jakości nie jest wygórowana. Ceny za metr kwadratowy kształtują się od 5300 zł. Ponadto często organizujemy promocje i wtedy można uzyskać rabat albo część mieszkania, np. jeden pokój gratis – mówi Wojciech Konferowicz, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Okam.

 

Okam jest również właścicielem niedawno otwartego Before Food Marketu oraz Strefy Piotrkowska 217 w Łodzi. – Before Food Market to unikalny koncept kulinarny, który zrealizowany został na ponad 500 m2 zrewitalizowanej pofabrycznej hali. – opowiada Radosław Szwugier, menedżer Before Food MarketuMa to być nietypowa alternatywa dla „domówki”, miejsce spotkań dla grona przyjaciół. Bez sprzątania, gotowania i zakupów można się po prostu skoncentrować na zabawie. To miejsce, w którym spotykają się kuchnie całego świata. Wyselekcjonowane potrawy, najwyższej jakości produkty oraz dania w formie degustacyjnej już za 5 zł, czyli małej porcji „na trzy kęsy” to wyróżnia miejsce od typowych restauracji – podsumowuje Szwugier.

 

Okam zapowiada kolejne inwestycje w najbliższych latach w całej Polsce. Na początku roku 2017 ogłosi swoje plany strategiczne.

Czytaj więcej

MOKKA zwieńczona wiechą!

9 listopada MOKKA została zwieńczona wiechą. To inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji, Mokotowie Biznesowym przy ul. Konstruktorskiej 7.

Budowa MOKKI trwa od stycznia br. Zawieszenie wiechy symbolizuje zakończenie realizacji stanu surowego całego projektu. 306 mieszkań w dwóch 9-kondygnacyjnych budynkach zostanie oddane do użytku w III kwartale 2017 roku. - MOKKA to świetna lokalizacja, „elastyczne” i kompaktowe mieszkania i udogodnienia dla mieszkańców, takie jak wypożyczalnia rowerów czy fitness club - to atuty tego miejsca. Doceniają ją też nasi Klienci: sprzedaliśmy już ponad 50% inwestycji - skomentował Arie Koren, Dyrektor Zarządzający OKAM Capital.

- Mieszkania cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno wśród inwestorów i osób prywatnych, a w szczególności osób pracujących w sąsiadującym zagłębiu biznesowym Mokotowa. Klienci chwalą sobie świetną lokalizację i nasze podejście do obliczania metrażu. W okolicy jesteśmy jedynym deweloperem, który powierzchni pod ścianami działowymi nie wlicza do całkowitego metrażu mieszkania. To różnica do 2% powierzchni mieszkania na korzyść Klienta (bez dodatkowych kosztów) – dodaje Wojciech Konferowicz, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu OKAM Capital

 

Większość mieszkań w MOKKA stanowią lokale mniejsze i średnie – dwupokojowe o powierzchni nie większej niż 45m2 oraz mieszkania trzypokojowe o powierzchni już od 58 m2. Wszystkie lokale charakteryzują się dużą „elastycznością” i łatwością przeprojektowania, np. wydzielenia osobnego aneksu kuchennego z oknem czy dodatkowego pokoju. Mieszkania mogą być modyfikowane i dostosowywane do zmieniających się potrzeb mieszkańców.

 

MOKKA powstaje przy użyciu wysokiej jakości materiałów budowlanych, których wykorzystanie to znak rozpoznawczy wszystkich inwestycji OKAM Capital.

- To nasza kolejna wspólna inwestycja realizowana z OKAM Capital. Karmar S.A. jako generalny wykonawca realizuje powierzone mu inwestycje z największą starannością i dbałością o wszystkie szczegóły. Na przykład fundamenty w MOKKA zostały zbudowane w systemie tzw. białej wanny. To oznacza, że poszczególne elementy budowli, w tym przypadku garaże, wykonane są z betonu nieprzepuszczającego wody. W takich konstrukcjach beton przejmuje rolę nośną i uszczelniającą. Dodatkowe zabiegi hydroizolacyjne, w tradycyjnym rozumieniu tego słowa, nie są już potrzebne – mówi Robert Rutkowski, Kierownik Projektu.

 

Atrakcyjność inwestycji wzmacnia bliskie sąsiedztwo mokotowskiego zagłębia biznesowego. W budynku znajdą się również lokale usługowe na parterze, które już zostały skomercjalizowane.

MOKKA nie jest jedyną inwestycją OKAM Capital na Mokotowie Biznesowym. Inwestor jest również właścicielem działki przy ul. Woronicza 33B, gdzie w ramach inwestycji VISTA powstanie 275 mieszkań o większej powierzchni niż w projekcie MOKKA.

Obecnie OKAM Capital jest w trakcie realizacji dwóch innych projektów mieszkaniowych: InCity na warszawskiej Woli oraz Dom w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach. Jest również właścicielem kreatywnej przestrzeni handlowo – biurowej na Piotrkowskiej 217 w Łodzi, gdzie działa Before Food Market, oryginalny koncept gastronomiczny.

Czytaj więcej

Zdjęcia z budowy - listopad 2016

               

Zdjęcia z budowy - sierpień 2016

            

Zdjęcia z budowy – lipiec 2016

                  

Z dziennika budowy MOKKA: stan zerowy

Z przyjemnością informujemy, iż zgodnie z oświadczeniem Kierownika Budowy oraz Inspektora Nadzoru Robót Budowlanych, w dniu 25.06.2016 r. został zakończony trzeci etap realizacji inwestycji MOKKA - stan zerowy. Obejmował on wykonanie m.in. robót ziemnych, konstrukcji części podziemnej budynku oraz płyty fundamentowej.

Zdjęcia z budowy – czerwiec 2016

Zdjęcia z budowy – maj 2016

Zdjęcia z budowy – kwiecień 2016

Biuro Sprzedaży nieczynne w dniu 26 marca

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 26.03.2016 r. Biuro Sprzedaży będzie nieczynne. Przepraszamy za ewentualne niedogodności i zapraszamy we wtorek 29.03.

Wmurowano kamień węgielny pod budowę MOKKI

22 marca 2016 roku to data symbolicznej inauguracji prac budowlanych mokotowskiej MOKKI, projektu mieszkaniowego OKAM Capital, który jest realizowany przez firmę KARMAR S.A.


Teren przy ulicy Konstruktorskiej 7, na którym stanie budynek MOKKI, OKAM Capital, deweloper projektu, przekazał jeszcze w październiku 2015 roku firmie KARMAR S.A., która jest generalnym wykonawcą projektu. Obecnie kończy się drugi etap prac przygotowujących do właściwych robót budowlanych, który obejmuje zabezpieczenie wykopu.

- Naszą ambicją jest satysfakcja klientów – mówi David Lebot, prezes KARMAR S.A. – Dlatego jestem głęboko przekonany, że bogate doświadczenie oraz wiedza pracowników zaangażowanych w ten projekt są gwarancją jego sprawnej i terminowej realizacji.


MOKKA to wysmakowany projekt, w którym
dzie się mieściło 306 apartamentów. Na działce o powierzchni blisko 9 tys. m2 powstaną 2 dziewięciokondygnacyjne budynki. Do dzisiaj nabywców znalazło już ponad 25 proc. mieszkań. Wysoki poziom sprzedaży wyjaśnia Hubert Piziorski, Dyrektor Działu Zarządzania Projektami i Rozwoju OKAM Capital. - Optymalna urbanistyka i nowoczesna architektura, a co najważniejsze dbałość o każdy detal projektu to cel, który założyliśmy sobie od początku naszej współpracy z projektantami z pracowni Hermanowicz Rewski Architekci. Na uwagę zasługują bardzo funkcjonalne rozkłady mieszkań, które nie tylko pozwalają na indywidualną aranżację, ale zapewniają świetne doświetlenie całego mieszkania. Uzyskaliśmy ten efekt poprzez zastosowanie wysokich okien tworzących atrakcyjne przeszklone fasady wzdłuż balkonów i tarasów. - mówi  Hubert Piziorski.

- To druga inwestycja OKAM na Służewcuwi Arie Koren, prezes Okam Capital – Klienci, którzy zdecydują się na mieszkanie w MOKKA wybiorą komfort. Nas nie interesują tylko budynki. Zadbaliśmy o relaks na dwóch zielonych dziedzińcach, strefę fitness, prywatną wypożyczalnię rowerów. Mamy nadzieję, że już w 2017 pierwsi Klienci zamieszkają w MOKKA – podkreśla.

 
Obecnie OKAM Capital jest w trakcie realizacji trzech projektów mieszkaniowych: InCity na warszawskiej Woli, Visty na Woronicza 33B oraz Dom w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach. W przyszłym roku OKAM rozpocznie projekt Bohema, zakładający rewitalizację XIX-wiecznej fabryki kosmetyków na warszawskiej Pradze Północ.

Czytaj więcej

Zdjęcia z budowy – luty 2016

Zdjęcia z budowy - styczeń 2016

Czytaj więcej

Biuro Sprzedaży nieczynne w dn. 15-16 stycznia

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 15-16.01.2016 r. Biuro Sprzedaży będzie nieczynne. Przepraszamy za ewentualne niedogodności i zapraszamy w poniedziałek 18.01.

MOKKA na Służewcu z głównym wykonawcą

MOKKA, projekt mieszkaniowy realizowany przez OKAM Capital, lidera na warszawskim rynku mieszkaniowym, ma generalnego wykonawcę: firmę Karmar S.A.

MOKKA to wysmakowany projekt, w którym będzie się mieściło 306 apartamentów. Teren przy ulicy Konstruktorskiej 7, na którym stanie budynek MOKKI już 28 października 2015 roku zostanie przekazany firmie Karmar S.A., która jako jedna z czołowych firm budowlanych, realizuje projekty na terenie największych aglomeracji w Polsce.
W pierwszym etapie generalny wykonawca skoncentruje się na pracach przygotowawczych do uruchomienia prac budowlanych, czyli rozbiórce istniejących budynków magazynowych. Dopiero po tym etapie rozpocznie się właściwa budowa inwestycji, która będzie trwała 18 miesięcy.

- To kolejna po inwestycji VISTA budowa, którą rozpoczynamy na Służewcu. – mówi Arie Koren, prezes Okam Capital. – Obecnie to jedna z najbardziej pożądanych i atrakcyjnych lokalizacji w Warszawie. Mamy nadzieję, że już w 2017 roku oddane do użytku mieszkania będą cieszyły naszych Klientów wysoką jakością – podkreśla.

Na działce o powierzchni blisko 9 tys. m2 powstaną 2 dziewięciokondygnacyjne budynki. Do dzisiaj nabywców znalazło już blisko 15% mieszkań.

Obecnie OKAM Capital jest w trakcie realizacji trzech projektów mieszkaniowych: InCity na warszawskiej Woli, Visty na Woronicza 33B oraz Dom w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach. W przyszłym roku OKAM rozpocznie projekt Bohema, zakładający rewitalizację XIX-wiecznej fabryki kosmetyków na warszawskiej Pradze Północ.

Czytaj więcej

MOKKA Mokotów

MOKKA Mokotów, projekt mieszkaniowy lidera na warszawskim rynku mieszkaniowym OKAM Capital,z dniem 14 lipca 2015r otrzymała prawomocne i ostateczne pozwolenie na budowę.

Inwestycja

Mokka – niezwykłe miejsce na mapie Mokotowa

 • Świetna lokalizacja

 • Wysoki standard

 •  Dobra komunikacja

 • Nowoczesna architektura

 • Atrakcyjne metraże

 • Specjalne udogodnienia dla Mieszkańców

MOKKA powstaje w najprężniej rozwijającej się części Mokotowa, w biznesowym sercu Warszawy, przy ulicy Konstruktorskiej 7.

Lokalizacja MOKKI pozwala w pełni cieszyć się infrastrukturą miejską bez tracenia czasu na dojazdy i stanie w korkach. Inwestycja składa się z dwóch budynków o znakomitej, nowoczesnej architekturze oraz wysokiej jakości zarówno materiałów budowlanych, jak i wykonania.

Funkcjonalne rozkłady mieszkań pozwolą na ich dowolną aranżację, w tym np. na całkowite wydzielenie kuchni. Dzięki dużym oknom mieszkania będą jasne i zawsze bardzo dobrze doświetlone.

Do dyspozycji Mieszkańców MOKKI będzie świetnie wyposażony fitness klub, a także prywatna, bezpłatna wypożyczalnia rowerów. Na parterze inwestycji, wzdłuż ulicy Konstruktorskiej, znajdować się będą lokale usługowe.

MOKKA to inwestycja zrealizowana z najwyższej jakości materiałów budowlanych i z dbałością o najmniejszy szczegół wykonania.

Lokalizacja

Najprężniej rozwijająca się część Mokotowa

Przystanek autobusowy

Edukacja

Gastronomia

Zdrowie i Uroda

Zakupy

Sport

Dobra komunikacja

SKM (PKP Służewiec) 12 min pieszo

Tramwaj (linie: 17, 18, 31)7 min pieszo

Autobus (linie: 218, N-36)1 min pieszo

Bogata infrastruktura

Galeria Mokotów 15 min pieszo

Medicover 10 min pieszo

Poczta 10 min pieszo

Kawiarnie i Restauracje9 min pieszo

Standard

Najwyższa jakość materiałów i wykonania, najnowocześniejsze rozwiązania architektoniczne

  • Reprezentacyjne lobby

   na ścianach fornir, podwieszane sufity, lustra, nowoczesne oświetlenie ledowe, gres na podłodze, recepcja

  • Duże okna i szklane balustrady

  • Elewacja z ozdobnymi elementami z płyt

   od strony frontowej dodatkowo zaprojektowano siatki na roślinność oraz donice w loggiach

  • Eleganckie oświetlenie budynku oraz terenu wokół

  • Dwa zielone dziedzińce

  • Dwupoziomowy garaż podziemny

  • Fundamenty zbudowane w systemie tzw. białej wanny

   systemu chroniącego fundamenty budynku przed wodą i wilgocią

  • Monitoring inwestycji oraz domofony z opcją video

  • Plac zabaw

  • Budynek w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych

  • Metraże od 35 do 100 m2 (od 1 do 5 pokoi)

  • Loggie, tarasy lub balkony w każdym mieszkaniu

  • Możliwość wydzielenia kuchni (aneksy kuchenne z oknami)

  • Mieszkania na parterze z ogródkami

  • Ponadstandardowa wysokość mieszkań – 2,72 m

  • Centralny wyłącznik prądu zlokalizowany przy drzwiach wyjściowych każdego mieszkania,

   pozwala optymalnie zarządzać energią elektryczną. OSZCZĘDNOŚĆ!

  • Świetnie wyposażony fitness klub wyłącznie do dyspozycji Mieszkańców

  • Prywatna bezpłatna wypożyczalnia rowerów

  • Miejsca parkingowe do ładowania samochodów z napędem elektrycznym

  • Rowerownia

Funkcjonalne rozkłady mieszkań pozwalają na ich dowolną aranżację.

Znajdź mieszkanie

Wybierz budynek i piętro na planie 3D

Filtruj mieszkania, pokaż:

Dostępne Budynek Typ Powierzchnia całkowita Liczba pokoi Numer lokalu Piętro Ikony Zobacz plan Etap
Sprzedany Sprzedany M3 1 68.77 m2 3 pokoje 7.7.1 6 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 37.02 m2 2 pokoje 6.7.8 6 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 66.09 m2 3 pokoje 6.7.9 6 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 50.68 m2 2 pokoje 6.7.6 6 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 49.17 m2 2 pokoje 6.7.7 6 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 41.57 m2 2 pokoje 6.7.5 6 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 43.55 m2 2 pokoje 6.7.4 6 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 43.39 m2 2 pokoje 6.7.3 6 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 39.05 m2 2 pokoje 6.7.2 6 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 59.66 m2 3 pokoje 6.7.1 6 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 59.28 m2 3 pokoje 5.7.3 6 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 43.14 m2 2 pokoje 5.7.2 6 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 48.63 m2 2 pokoje 5.7.1 6 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 58.36 m2 3 pokoje 4.7.4 6 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 34.94 m2 2 pokoje 4.7.3 6 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 45.98 m2 2 pokoje 4.7.2 6 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 50.24 m2 2 pokoje 4.7.1 6 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 58.44 m2 3 pokoje 9.6.4 5 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 35.85 m2 2 pokoje 9.6.3 5 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 45.97 m2 2 pokoje 9.6.2 5 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 49.71 m2 2 pokoje 9.6.1 5 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 60.14 m2 3 pokoje 8.6.3 5 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 42.97 m2 2 pokoje 8.6.2 5 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 48.71 m2 2 pokoje 8.6.1 5 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 35.94 m2 2 pokoje 7.6.4 5 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 60.53 m2 3 pokoje 7.6.5 5 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 43.89 m2 2 pokoje 7.6.2 5 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M4 1 68.12 m2 4 pokoje 7.6.3 5 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 69.06 m2 3 pokoje 7.6.1 5 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 66.07 m2 3 pokoje 6.6.9 5 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 37.02 m2 2 pokoje 6.6.8 5 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 49.15 m2 2 pokoje 6.6.7 5 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 50.68 m2 2 pokoje 6.6.6 5 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 41.57 m2 2 pokoje 6.6.5 5 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 43.55 m2 2 pokoje 6.6.4 5 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 43.39 m2 2 pokoje 6.6.3 5 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 39.03 m2 2 pokoje 6.6.2 5 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 61.59 m2 3 pokoje 6.6.1 5 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 59.26 m2 3 pokoje 5.6.3 5 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 43.14 m2 2 pokoje 5.6.2 5 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 48.63 m2 2 pokoje 5.6.1 5 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 58.34 m2 3 pokoje 4.6.4 5 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 34.94 m2 2 pokoje 4.6.3 5 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 45.12 m2 2 pokoje 4.6.2 5 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 48.92 m2 2 pokoje 4.6.1 5
oddzielna kuchnia
garderoba
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 58.44 m2 3 pokoje 9.5.4 4 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 35.85 m2 2 pokoje 9.5.3 4 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 49.03 m2 2 pokoje 9.5.1 4
oddzielna kuchnia
garderoba
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 45.13 m2 2 pokoje 9.5.2 4 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 42.97 m2 2 pokoje 8.5.2 4 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 60.14 m2 3 pokoje 8.5.3 4 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 47.22 m2 2 pokoje 8.5.1 4
garderoba
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 60.53 m2 3 pokoje 7.5.5 4 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 35.94 m2 2 pokoje 7.5.4 4 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M4 1 66.44 m2 4 pokoje 7.5.3 4 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 43.89 m2 2 pokoje 7.5.2 4 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 68.80 m2 3 pokoje 7.5.1 4 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 66.07 m2 3 pokoje 6.5.9 4 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 37.02 m2 2 pokoje 6.5.8 4 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 49.15 m2 2 pokoje 6.5.7 4 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 50.68 m2 2 pokoje 6.5.6 4 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 41.57 m2 2 pokoje 6.5.5 4 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 43.39 m2 2 pokoje 6.5.3 4 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 43.55 m2 2 pokoje 6.5.4 4 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 39.03 m2 2 pokoje 6.5.2 4 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 61.59 m2 3 pokoje 6.5.1 4 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 59.26 m2 3 pokoje 5.5.3 4 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 43.14 m2 2 pokoje 5.5.2 4 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 48.63 m2 2 pokoje 5.5.1 4 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 58.34 m2 3 pokoje 4.5.4 4 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 34.94 m2 2 pokoje 4.5.3 4 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 45.12 m2 2 pokoje 4.5.2 4 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 49.67 m2 2 pokoje 4.5.1 4 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 2 70.07 m2 3 pokoje 3.5.4 4 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 58.40 m2 3 pokoje 9.4.4 3 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 35.83 m2 2 pokoje 9.4.3 3 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 45.93 m2 2 pokoje 9.4.2 3 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 50.25 m2 2 pokoje 9.4.1 3 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 60.13 m2 3 pokoje 8.4.3 3 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 42.07 m2 2 pokoje 8.4.2 3 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 48.70 m2 2 pokoje 8.4.1 3 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 60.57 m2 3 pokoje 7.4.5 3 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 34.96 m2 2 pokoje 7.4.4 3 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M4 1 69.72 m2 4 pokoje 7.4.3 3 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 43.89 m2 2 pokoje 7.4.2 3 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 68.73 m2 3 pokoje 7.4.1 3 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 66.06 m2 3 pokoje 6.4.9 3 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 36.99 m2 2 pokoje 6.4.8 3 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 47.55 m2 2 pokoje 6.4.7 3
oddzielna kuchnia
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 50.68 m2 2 pokoje 6.4.6 3 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 41.57 m2 2 pokoje 6.4.5 3 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 43.55 m2 2 pokoje 6.4.4 3 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 43.39 m2 2 pokoje 6.4.3 3 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 39.03 m2 2 pokoje 6.4.2 3 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 61.17 m2 3 pokoje 6.4.1 3 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 59.25 m2 3 pokoje 5.4.3 3 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 43.14 m2 2 pokoje 5.4.2 3 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 48.62 m2 2 pokoje 5.4.1 3 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 58.32 m2 3 pokoje 4.4.4 3 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 35.76 m2 2 pokoje 4.4.3 3 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 45.07 m2 2 pokoje 4.4.2 3 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 50.26 m2 2 pokoje 4.4.1 3 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 2 69.27 m2 3 pokoje 3.4.4 3 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 58.40 m2 3 pokoje 9.3.4 2 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 35.83 m2 2 pokoje 9.3.3 2 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 45.93 m2 2 pokoje 9.3.2 2 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 50.25 m2 2 pokoje 9.3.1 2 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 60.13 m2 3 pokoje 8.3.3 2 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 42.97 m2 2 pokoje 8.3.2 2 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 48.70 m2 2 pokoje 8.3.1 2 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 60.57 m2 3 pokoje 7.3.5 2 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M4 1 69.72 m2 4 pokoje 7.3.3 2 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 35.93 m2 2 pokoje 7.3.4 2 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 43.89 m2 2 pokoje 7.3.2 2 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 68.73 m2 3 pokoje 7.3.1 2 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 66.06 m2 3 pokoje 6.3.9 2 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 36.99 m2 2 pokoje 6.3.8 2 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 49.12 m2 2 pokoje 6.3.7 2 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 50.68 m2 2 pokoje 6.3.6 2 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 41.57 m2 2 pokoje 6.3.5 2 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 43.55 m2 2 pokoje 6.3.4 2 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 43.39 m2 2 pokoje 6.3.3 2 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 39.03 m2 2 pokoje 6.3.2 2 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 61.17 m2 3 pokoje 6.3.1 2 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 59.25 m2 3 pokoje 5.3.3 2 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 43.14 m2 2 pokoje 5.3.2 2 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 48.62 m2 2 pokoje 5.3.1 2 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 58.32 m2 3 pokoje 4.3.4 2 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 35.76 m2 2 pokoje 4.3.3 2 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 45.95 m2 2 pokoje 4.3.2 2 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 50.26 m2 2 pokoje 4.3.1 2 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 2 66.74 m2 3 pokoje 1.3.1 2 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 58.43 m2 3 pokoje 9.2.4 1 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 35.00 m2 2 pokoje 9.2.3 1 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 49.79 m2 2 pokoje 9.2.1 1 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 46.02 m2 2 pokoje 9.2.2 1 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 60.19 m2 3 pokoje 8.2.3 1 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 42.97 m2 2 pokoje 8.2.2 1 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 48.81 m2 2 pokoje 8.2.1 1 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 60.49 m2 3 pokoje 7.2.5 1 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 36.02 m2 2 pokoje 7.2.4 1 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M4 1 68.08 m2 4 pokoje 7.2.3 1 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 43.97 m2 2 pokoje 7.2.2 1 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 36.99 m2 2 pokoje 6.2.8 1 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 66.05 m2 3 pokoje 6.2.9 1 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 49.12 m2 2 pokoje 6.2.7 1 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 50.68 m2 2 pokoje 6.2.6 1 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 41.66 m2 2 pokoje 6.2.5 1 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 43.64 m2 2 pokoje 6.2.4 1 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 43.47 m2 2 pokoje 6.2.3 1 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 39.03 m2 2 pokoje 6.2.2 1 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 61.67 m2 3 pokoje 6.2.1 1 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 59.24 m2 3 pokoje 5.2.3 1 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 43.14 m2 2 pokoje 5.2.2 1 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 48.75 m2 2 pokoje 5.2.1 1 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 58.46 m2 3 pokoje 4.2.4 1 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 34.97 m2 2 pokoje 4.2.3 1 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 46.04 m2 2 pokoje 4.2.2 1 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 49.76 m2 2 pokoje 4.2.1 1 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 42.97 m2 2 pokoje 9.1.4 0
Ogródek
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 35.62 m2 2 pokoje 9.1.3 0
Ogródek
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 46.02 m2 2 pokoje 9.1.2 0
Ogródek
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 49.79 m2 2 pokoje 9.1.1 0
Ogródek
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 43.21 m2 2 pokoje 8.1.3 0
Ogródek
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 42.97 m2 2 pokoje 8.1.2 0
Ogródek
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 48.81 m2 2 pokoje 8.1.1 0
Ogródek
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 58.22 m2 3 pokoje 7.1.5 0
Ogródek
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 35.04 m2 2 pokoje 7.1.4 0
Ogródek
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M4 1 66.46 m2 4 pokoje 7.1.3 0
Ogródek
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 43.86 m2 2 pokoje 7.1.2 0
Ogródek
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 43.76 m2 2 pokoje 7.1.1 0
Ogródek
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 39.52 m2 2 pokoje 6.1.5 0
Ogródek
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 66.10 m2 3 pokoje 6.1.6 0
Ogródek
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 43.53 m2 2 pokoje 6.1.4 0
Ogródek
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 42.58 m2 2 pokoje 6.1.3 0
Ogródek
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 43.64 m2 2 pokoje 6.1.2 0
Ogródek
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 64.54 m2 3 pokoje 6.1.1 0
Ogródek
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 43.23 m2 2 pokoje 5.1.2 0
Ogródek
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 48.71 m2 2 pokoje 5.1.1 0
Ogródek
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 42.89 m2 2 pokoje 4.1.4 0
Ogródek
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 36.47 m2 2 pokoje 4.1.3 0
Ogródek
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 45.17 m2 2 pokoje 4.1.2 0
Ogródek
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 49.76 m2 2 pokoje 4.1.1 0
Ogródek
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 43.89 m2 2 pokoje 7.7.2 6 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M4 1 71.51 m2 4 pokoje 7.7.3 6 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 51.82 m2 3 pokoje 7.7.4 6
taras
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 41.89 m2 2 pokoje 7.7.5 6
taras
oddzielna kuchnia
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 50.24 m2 2 pokoje 4.8.1 7 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 45.95 m2 2 pokoje 4.8.2 7 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 35.76 m2 2 pokoje 4.8.3 7 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 58.34 m2 3 pokoje 4.8.4 7 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 48.63 m2 2 pokoje 5.8.1 7 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 43.14 m2 2 pokoje 5.8.2 7 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 59.28 m2 3 pokoje 5.8.3 7 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 61.23 m2 3 pokoje 6.8.1 7 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 39.03 m2 2 pokoje 6.8.2 7 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 43.39 m2 2 pokoje 6.8.3 7 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 43.55 m2 2 pokoje 6.8.4 7 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 41.57 m2 2 pokoje 6.8.5 7 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 50.68 m2 2 pokoje 6.8.6 7 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 49.17 m2 2 pokoje 6.8.7 7 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 37.74 m2 2 pokoje 6.8.8 7 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 66.10 m2 3 pokoje 6.8.9 7 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 68.77 m2 3 pokoje 7.8.1 7 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 43.89 m2 2 pokoje 7.8.2 7 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M4 1 71.51 m2 4 pokoje 7.8.3 7 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 35.94 m2 2 pokoje 7.8.4 7 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 59.89 m2 3 pokoje 7.8.5 7 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 61.64 m2 3 pokoje 6.9.1 8 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 39.03 m2 2 pokoje 6.9.2 8 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 43.39 m2 2 pokoje 6.9.3 8 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 43.55 m2 2 pokoje 6.9.4 8 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 41.57 m2 2 pokoje 6.9.5 8 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 50.68 m2 2 pokoje 6.9.6 8 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 49.17 m2 2 pokoje 6.9.7 8 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 51.05 m2 2 pokoje 6.9.8 8
taras
garderoba
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 49.99 m2 2 pokoje 6.9.9 8
taras
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 68.81 m2 3 pokoje 7.9.1 8 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 43.89 m2 2 pokoje 7.9.2 8 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M4 1 68.16 m2 4 pokoje 7.9.3 8 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 1 35.94 m2 2 pokoje 7.9.4 8 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 60.57 m2 3 pokoje 7.9.5 8 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 2 68.03 m2 3 pokoje 1.2.1 1 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 2 35.80 m2 2 pokoje 1.2.2 1
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 2 35.77 m2 2 pokoje 1.2.3 1
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 2 57.56 m2 3 pokoje 1.2.4 1
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 2 35.70 m2 2 pokoje 1.3.2 2
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 2 35.75 m2 2 pokoje 1.3.3 2
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 2 57.44 m2 3 pokoje 1.3.4 2
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 2 68.38 m2 3 pokoje 1.4.1 3 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 2 35.70 m2 2 pokoje 1.4.2 3
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 2 35.75 m2 2 pokoje 1.4.3 3
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 2 57.44 m2 3 pokoje 1.4.4 3
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 2 68.05 m2 3 pokoje 1.5.1 4 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 2 35.69 m2 2 pokoje 1.5.2 4
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 2 35.76 m2 2 pokoje 1.5.3 4
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 2 57.49 m2 3 pokoje 1.5.4 4
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 2 68.05 m2 3 pokoje 1.6.1 5 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 2 35.69 m2 2 pokoje 1.6.2 5
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 2 35.76 m2 2 pokoje 1.6.3 5 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 2 57.49 m2 3 pokoje 1.6.4 5
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 1 68.40 m2 3 pokoje 1.7.1 6 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 2 35.73 m2 2 pokoje 1.7.2 6
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 2 35.78 m2 2 pokoje 1.7.3 6 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 2 57.49 m2 3 pokoje 1.7.4 6
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 2 68.40 m2 3 pokoje 1.8.1 7 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 2 35.73 m2 2 pokoje 1.8.2 7
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 2 35.78 m2 2 pokoje 1.8.3 7
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M5 2 98.68 m2 5 1.9.1 8
taras
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 2 35.78 m2 2 pokoje 1.9.2 8
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 2 57.51 m2 3 pokoje 1.9.3 8
taras
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 2 46.87 m2 2 pokoje 2.2.1 1
aneks
garderoba
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 2 37.62 m2 2 pokoje 2.2.2 1
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 2 59.55 m2 3 pokoje 2.2.3 1
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 2 46.77 m2 2 pokoje 2.3.1 2
aneks
garderoba
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 2 37.51 m2 2 pokoje 2.3.2 2
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 2 59.45 m2 3 pokoje 2.3.3 2
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 2 46.77 m2 2 pokoje 2.4.1 3
aneks
garderoba
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 2 37.51 m2 2 pokoje 2.4.2 3
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 2 59.45 m2 3 pokoje 2.4.3 3
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 2 46.83 m2 2 pokoje 2.5.1 4
aneks
garderoba
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 2 37.52 m2 2 pokoje 2.5.2 4
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 2 59.49 m2 3 pokoje 2.5.3 4
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 2 46.83 m2 2 pokoje 2.6.1 5
aneks
garderoba
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 2 37.52 m2 2 pokoje 2.6.2 5
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 2 59.49 m2 3 pokoje 2.6.3 5
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 2 46.82 m2 2 pokoje 2.7.1 6
aneks
garderoba
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 2 37.52 m2 2 pokoje 2.7.2 6
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 2 59.52 m2 3 pokoje 2.7.3 6
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 2 46.82 m2 2 pokoje 2.8.1 7
aneks
garderoba
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 2 37.52 m2 2 pokoje 2.8.2 7
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 2 59.52 m2 3 pokoje 2.8.3 7
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 2 46.85 m2 2 pokoje 2.9.1 8
taras
aneks
garderoba
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 2 37.52 m2 2 pokoje 2.9.2 8
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 2 59.52 m2 3 pokoje 2.9.3 8
taras
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 2 57.84 m2 3 pokoje 3.2.1 1
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 2 35.45 m2 2 pokoje 3.2.2 1
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 2 35.77 m2 2 pokoje 3.2.3 1
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 2 68.03 m2 3 pokoje 3.2.4 1 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 2 57.74 m2 3 pokoje 3.3.1 2
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 2 35.43 m2 2 pokoje 3.3.2 2
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 2 35.75 m2 2 pokoje 3.3.3 2
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 2 57.74 m2 3 pokoje 3.4.1 3
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 2 35.43 m2 2 pokoje 3.4.2 3
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 2 35.75 m2 2 pokoje 3.4.3 3
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 2 57.80 m2 3 pokoje 3.5.1 4
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 2 35.48 m2 2 pokoje 3.5.2 4
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 2 35.80 m2 2 pokoje 3.5.3 4
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 2 57.80 m2 3 pokoje 3.6.1 5
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 2 35.80 m2 2 pokoje 3.6.3 5
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 2 70.07 m2 3 pokoje 3.6.4 5 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 2 57.81 m2 3 pokoje 3.7.1 6
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 2 35.78 m2 2 pokoje 3.7.3 6
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 2 69.27 m2 3 pokoje 3.7.4 6 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 2 57.81 m2 3 pokoje 3.8.1 7
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 2 35.45 m2 2 pokoje 3.8.2 7
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 2 35.77 m2 2 pokoje 3.8.3 7
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 2 69.27 m2 3 pokoje 3.8.4 7 Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M3 2 57.81 m2 3 pokoje 3.9.1 8
taras
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M2 2 35.48 m2 2 pokoje 3.9.2 8
aneks
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M5 2 104.05 m2 5 3.9.3 8
taras
Penthouse
Zobacz plan mieszkania 1
Sprzedany Sprzedany M0 2 m2 0 pokoje U1 0 Zobacz plan mieszkania 1

Deweloper

– doświadczenie i profesjonalizm

 • Doświadczenie na rynku deweloperskim od 2004 roku w Polsce jako Okam Sp. z o.o. od 2010 - po połączeniu z izraelskim partnerem strategicznym Aurec Capital - jako OKAM Capital
 • Zrealizowane inwestycje mieszkaniowe m.in. w Warszawie i Katowicach, planowane inwestycje w Łodzi, Szczecinie i Krakowie.
 • Deweloperem przedsięwzięcia Mokka Mokotów jest K7 Sp. z o. o., spółka celowa z grupy OKAM Capital.  
 • Najwyższa jakość materiałów budowlanych
 • Rzetelne wykonawstwo
 • Członek Polskiego Związku Firm Deweloperskich

Kontakt

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Teren inwestycji

ul. Konstruktorska 7,  

02-673 Warszawa

 

 

Biuro sprzedaży

ul. Domaniewska 47,  

02-672 Warszawa

 

 

pon-pt. : 10:00 - 18:00 

sob. : 10:00 - 15:00 

 

 

+48 22 11 00 092

+48 693 805 805 - Izabela Okruch

mokka@okam.pl

 

 

Szanując Państwa czas uprzejmie prosimy o wcześniejsze umówienie wizyty w Biurze Sprzedaży inwestycji. 

 

 

Obsługa posprzedażowa 

+48 725 940 944

+48 785 387 410

klienci@okam.pl 

 

 

Obsługa usterek gwarancyjnych

serwis.mokka@okam.pl